Preskočiť navigáciu

VenCorp

Exkluzívne Apartmány OLIVER

Stav projektu: ukončený
Lokalita: Štrbské Pleso

Luxusný apartmánový dom OLIVER je situovaný v top lokalite Vysokých Tatier, v horskom stredisku Štrbské Pleso, ktoré je známe nielen možnosťami športového a turistického vyžitia, ale aj ozdravnou vysokohorskou klímou. Vďaka vysokej nadmorskej výške si tu priaznivci lyžovania prídu na svoje aj v nepriaznivých zimách. Mimo zimnej sezóny je možné si vybrať z bohatej ponuky pešej turistiky, cyklistických chodníkov, prípadne zážitkových športov ako sú horolezectvo, paraglading, bungee jumping a iné.
     OLIVER ponúka 59 apartmánov, 1 až 3-izbových o celkovej výmere od 35 m2 až do 149 m2. Vybavenie apartmánov bude pozostávať z kvalitných luxusných materiálov. 
     V apartmánovom dome sa nachádza wellness centrum sO suchou, infra a parnou saunou,  masážami a fitness. Okrem toho sa tu nachádza reštaurácia, spoločenská miestnosť s biliardom, foyer s krbom. Na svoje si prídu aj deti v detskom kútiku plnom hračiek. Nakoľko oddych a rekreácia sa čoraz viac stávajú príležitosťou na investovanie finančných prostriedkov, predstavuje kúpa apartmánu skvelú investičnú príležitosť nielen pre rezidenčných ale aj pre zahraničných klientov. Toto atraktívne a zároveň prestížne bývanie môžeme chápať ako investíciu zhodnotenia peňažných prostriedkov, ale aj svojho zdravia.